BK 10.000m TERUG SUCCESVOL VOOR ONZE MASTERS

Gepubliceerd op 15 juni 2025 om 22:28

Op Pinkstermaandag werd het BK 10.000m beslecht in Duffel.

Een aantal AVR-masters nam deel aan dit kampioenschap.

 

Master Saskia Vens wilde gaan voor een goede tijd en verkoos daardoor om deel te nemen bij de senioren ipv bij de masters. Tot 8km liep alles naar wens, maar de laatste 2km ging het wat moeilijker. De eindtijd van 37’23”40 was wel een nieuw PR.

Sabine Dejaeghere was ook terug van de partij op dit kampioenschap. In de categorie W55 had ze geen probleem met haar tegenstanders en liep autoritair naar de overwinning in haar categorie. Haar tijd van 40’30”21 mag er nog altijd wezen.

Bij de masters heren +45jaar liep Jean-Claude Maddelein naar een 8e plaats in een tijd van 37’19”27. Bij de masters +60 liep Elie Hoet naar een volgende medaille op een Bk. Zijn eindtijd van 39’33”21 was goed voor een zilveren medaille. Gilbert Walraedt na de start bij de masters +65. Hij won de titel in zijn categorie met 1 minuut voorsprong op de volgende atleet. Zijn eindtijd van 38’02”85 zou ook in de jongere categorieën M60 en M55 goed zijn voor minimum een 2e plaats. Heel knappe prestatie.

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.